UUS ISUZU D-MAX

Tõhusus ja tugevus olid põhipunktid mida Isuzu arendajad kasutasid uue D-MAX mudeli väljatöötamisel. Eesmärk oli luua madalam tarbimine, revolutsiooniline disain, klassi juhtiv turvalisus säilitades samal ajal D-Maxi head praktilised lahendused nagu näiteks 3,5-tonnine veojõud.

 

 D-Maxi LED lähi- ja kaugtulelaternad ning tagatuled annavad disainile ainulaadse ilme nii ees kui taga. Kokkuvõttes tähendab see, et uudsusel on väga kõrge varustustase, rohkem mugavust, tugevad tehnilised omadused ja erakordne ohutus. Auto ise on tugevam, kiirem ja vastupidavam kui kunagi varem. See on auto, millega on hea sõita. D-Maxil on ka täiesti uus salong, kus on esmaklassilised materjalid ja detailid, näiteks: uued nahast istmed, juhiistet saab reguleerida 8 erinevas suunas ja 8 või 9 tolline ekraan. D-Max on varustatud ka uute turvavarustutsega nagu näiteks kõik alates adaptiivsest püsikiirusehoidjast, automaatsest pidurdamisest, rajalt lahkumise hoiatusest, ESP-st, ristmikuhoiatusest, abistamisest mäestardist ja palju muud.

 

 


OMA KLASSI TUGEVAIM

 

Suurepärase jõudluse ja vastupidavuse ning uue elektroonilise tagumise diferentsiaaliluku abil veenab D-MAX ka rasketes maastikutingimustes oma jõudluses. Uus vedrustus minimeerib kere võnkumisi, säilitades samal ajal kandevõime ja parandades sõidumugavust. D-MAXi põhi tagavab maksimaalse kaitse kivimite, muhkude ja kändude eest. D-MAX on saadaval kuuekäigulise manuaal- või automaatkäigukastiga.  Kitsates kohtades on takistustest lihtne mööda sõita kuna pöörderingi läbimõõt on vaid 12,5 meetrit.

 

 


SISERUUM

ISUZU ainulaadne disain tähendab, et kõiki funktsioone on hoolikalt kaalutud. D-MAX on terviklik. Sellel on kaasaegne ja avar sisekujundus kuhu on ligipääs suurte ukseavade kaudu. Uued istmed on pehmemad ja veelgi pparema külgtoega. Juhiiste on elektriliselt reguleeritav kaheksas erinevas suunas ning roolil on standardvarustuses kõrguse ja sügavuse reguleerimine, et ideaalset sõiduasendit oleks lihtne leida. Asjade jaoks on palju hoiuruume olenemata sellest kas istute ees või taga. Automaatne kahetsooniline kliimaseade, vaiksem kabiin ja madal vibratsioon teevad igast reisist naudingu.

 

 

Uus 4,2-tollise värviekraaniga armatuurlaud

9″ puutetundlik ekraan toetab Apple CarPlay ja Android Auto rakendusi

 

Rooli kõrguse ja sügavuse reguleerimine

Automaatne kahetsooniline kliimaseade

 


 

VÕTA ÜHENDUST


Garantii: 5 aastat või 100 000 km

Töölaua versioon